Abierto ahora 11:00 - 00:00
$$$$ Price range per person CZK 370 - 680
U Radnice 13/8, Praga
Foto de Brasileiro U Radnice
Añade una foto
Foto de Brasileiro U Radnice
+ 17 fotos Foto de Brasileiro U Radnice
+ 16 fotos Foto de Brasileiro U Radnice
Foto de Brasileiro U Radnice
+ 14 fotos Foto de Brasileiro U Radnice
Añade una foto
Da tu opinión

Desde el ventanal de este restaurante, la vista de Franz Kafka's Birthplace (Expozice Franze Kafky) es estupenda. Échale un vistazo a la carta brasileña. Te servirán unos famosos sushi, un generoso churrasco y un bien trabajado marisco. Si tienes hambre, ven aquí a tomar su atrayente piña a la parrilla. Es estupendo poder pedir un sensacional vino.

La atmósfera de hospitalidad que se respira en Brasileiro U Radnice depende en gran medida de su personal, que aquí es extraordinario. Su divino servicio es siempre un placer. Los asiduos de este lugar aseguran que sus precios les han parecido adecuados. La mayor parte del tiempo podrás encontrar aquí un singular ambiente.

Opiniones de los clientes sobre platos y características

Valoraciones de Brasileiro U Radnice

Opiniones de los clientes de Brasileiro U Radnice

/ 67
La más reciente primero En español primero
Da tu opinión
Traducir comentarios
Ett artig konsept hvor du velger ditt eget tilbehør fra en smaksfull meny og kjøtt blir løpende servert fra egne kjøttkokker. Mange slag kjøtt og smaksrike varianter. Her blir mann en opplevelse rikere. Anbefaler!!
Není nad to, se výjimečně přežrat! Konkrétně Brasileiro U Radnice mám raději než ve Slovanském domě, kde je zaměřeno spíše na "firemní" akce. Interiér super, obsluha vždy milá a ochotná Vám nosit vybrané maso, ryby, krevety a nebo grilovaný ananas kdykoliv si řeknete. Výběr "studených" jídel, kde jsou ústřice nebo sushi, je perfektní.
Luxusní zážitek. Není to zadarmo (i s pitím počítejte tak na 800-900 na jednoho), ale jednou za čas si člověk udělat radost musí, ne? V Brasileiru máte jistotu, že jídlo bude famózní a obsluha prakticky dokonalá. Umí vytvořit dojem naprosté hojnosti a pohody.
Počítejte s tím, že jen co skončíte s předkrmovým barem, tak se u Vašeho stolu začnou rojit passadores - obsluha s meči, na kterých jsou ty nejlahodnější kousky masa - většinou hovězího, na to jsou tu specialisti. Každému nabídnou a kdo chce, nechá si na talíř ukrojit kousek (či klidně i víc, když se nestydíte říct si) vpravdě andělského pokrmu. Jak zde v recenzích již zaznělo - buďte prozíraví a nenechte se naplnit sice chuťově perfektními, ale v porovnání s ostatní nabídkou poněkud obyčejnými věcmi typu kuřecí prsa v anglické slanině, vepřovou kýtou apod.
To, proč jsem jdete hlavně, je fantastické hovězí. Jemňoučký hrb z býka, štavnatá picaňa a mamiňa, ořech špikovaný sýrem, kýta s parmazánem - úplně teď slintám na klávesnici, když na to vzpomínám. Na toto má smysl nechávat si místo. Vynikající jehněčí, obrovské tygří krevety, kachní prsa, kuřecí srdíčka (přesně taková, jaká je znám z Jižní Ameriky), grilovaný ananas, pro odlehčení ryba - to vše je také velmi dobré a příjemně obohatí chuťové vjemy, pokud už máte hovězího příliš.
Může se stát - zvláště jste-li bezední, že po nějaké době si vás passadores přestanou všímat. Stačí se zmínit obsluze, že ještě pokračujete v hodování a passadores opět začnou s nakládkou, až do vašeho úplného prasknutí. A nestyďte se požádat, ať vám ukáží kuchyni, kde všechny ty laskominy připravují. Je to pěkný zážitek.
Pokud jste v Brasileiru již pravidelným návštěvníkem (a není to těžké, oni opravdu umí vytvořit dokonalou atmosféru), určitě si dejte někdy odlehčenou verzi a objednejte si jen předkrmový bar. Sice vás neobklopí passadores s meči, ale bez obav si vychutnáte lahůdky z předkrmového baru, který při běžné, "masité" návštěvě spíš jen tak profrčíte, protože se těšíte na hovězí.
Suši, ústřice, sýry, geniální a bohatý salát z mořských plodů, rostbíf, pršut, polévka, to zdaleka není vše. Garantuji, že si pochutnáte skvěle.
Brasileiro U Radnice preferuji před Slovanským domem, protože je tam taková komornější atmosféra. Nicméně pokud byste někdy dostali pošetilý nápad vyrazit tam o víkendu večer bez rezervace, tak to raději ani nezkoušejte. Zaručuji vám, že bude beznadějně plno. Právem.
Todas las opiniones
Cómo llegar al restaurante
Dirección
U Radnice 13/8, Praga, Chequia, 110 00
Características
Wifi Para llevar
Horario
LunesLun 11:00-00:00
MartesMar 11:00-00:00
MiércolesMié 11:00-00:00
JuevesJue 11:00-00:00
ViernesVie 11:00-00:00
SábadoSáb 11:00-00:00
DomingoDom 11:00-00:00

Categorías populares que incluyen Brasileiro U Radnice

Ver todas

Guías gastronómicas para viajeros

Actualizado el: