Subir menú
Sin información sobre horas de apertura
$$$$ Price range per person CZK 160
Arkády Pankrác, 1. patro, Na Pankráci 86, Praga
Foto de BOK
Añade una foto
Foto de BOK
+ 11 fotos Foto de BOK
+ 10 fotos Foto de BOK
Foto de BOK
+ 8 fotos Foto de BOK
Añade una foto
Da tu opinión
Cómo llegar al restaurante Arkády Pankrác, 1. patro, Na Pankráci 86
Praga, Chequia

Aquí puedes degustar platos de las cocinas china y vietnamita. Puedes pedir sus bien trabajados sushi. Pero la nota de BOK no es muy alta en Zomato.

Mejor en la ciudad

China

Opiniones de los clientes sobre platos y características

Valoraciones de BOK

Opiniones de los clientes de BOK

/ 10
La más reciente primero En español primero
Da tu opinión
Traducir comentarios
Nejsem zastáncem asijských bister v OC a BOK to jen potvrzuje. Velice nepříjemná až protivná obsluha, která umí říct česky pouze cenu jídla. 
Jídlo v nabídce vypadá na obrázku sice hezky, ale ve výsledku dostanete na plastovém talířku pokrm vizuálně úplně odlišný. Kvalita jídel opravdu neodpovídá nadsazeným cenám. Chuť je nevýrazná, vše je prolité olejem a smažené. Pokud je v Arkádách více lidí, není problém na jídlo čekat i 15 min. 
Zkusil jsem to 3x a víckrát už opravdu ne.
Hodnotím sice po jedné návštěvě, ale fast food BOK ve mě zanechal spoustu dojmů, všechny bohužel negativní. Myslel jsem, že když si dám kachnu za 159 Kč, tak bude mít svou kvalitu, dokonce i v nabídce vypadala pěkně. Bohužel jídlo bylo chuťově opravdu nedobré ve všech směrech, za mě určitě první a poslední návštěva.
Bok je rychlé občerstvení v OC Arkády hned na rohu, kde začíná food court. Ačkoliv nabídka vypadá lákavě, snad nikdy jsem nedostala nic, co by se alespoň mírně podobalo tomu jídlu, vykreslenému na tabuli. Obsluha je nevrlá a někdy je enormně pomalá. Není problém si počkat na jídlo i 20 minut. Přesně to co chcete, když máte obědovou pauzu jen o 10 minut delší, že jo...

Prostředí
Ta obsluha je prostě divná. Nezdraví, nemluví, neusmívá se. Jediné,co je schopná říct česky je cena, kterou máte zaplatit. Následně vám vytrhne peníze z ruky a dál se s vámi nebaví. Co pro vás ještě udělají je to, že za 20 minut nesrozumitelně zařvou nějaké číslo, které má být asi vaše.
Prostě příjemné rodinné prostředí plné lásky a porozumění.

Jídlo
Při pohledu na naservírované sushi, které jsem si objednala, jsem vyvalila oči a chtěla jsem říct něco ve stylu: "WTF?"
Takhle esteticky (a chuťově) hnusné sushi jsem neviděla od té chvíle, co jsem se ho před deseti lety pokoušela udělat doma sama a to ještě z rýže, která nebyla určená na výrobu sushi. Prostě stejně jako tady. Rýže z rolek vypadávala, už na první pohled bylo jasné, že se nejedná u sushi rýži ale o obyčejnou, kterou tam prostě nacpali. Humus. A jen za krásných 145 korun, no nekup to.

Resumé
+ VŮBEC NIC 
- jídlo, obsluha, prostředí...prostě všechno

Přátelé, pokud máte alespoň trochu rádi jídlo a ceníte si peněz, které se taky nevydělávají úplně snadno, vyhněte se tomuto občerstvení obloukem.
Todas las opiniones
Cómo llegar al restaurante
Dirección
Arkády Pankrác, 1. patro, Na Pankráci 86, Praga, Chequia
Características
Tarjetas de crédito aceptadas Wifi Para llevar Acceso para discapacitados

Guías gastronómicas para viajeros

Actualizado el: