Subir menú
China, India, Italiana, Polaca, Opciones vegetarianas
Sin información sobre horas de apertura
$$$$ Price range per person PLN 19
al. Grunwaldzka 411, Oliwa, Gdańsk
Foto de Bazar Smaków
Añade una foto
Foto de Bazar Smaków
Foto de Bazar Smaków
Añade una foto
Da tu opinión
Cómo llegar al restaurante al. Grunwaldzka 411, Oliwa, 80-309
Gdańsk, Pomerania, Polonia

No retrases más tu visita: en serio, sus cocinas china e india te están esperando. Según las opiniones de los críticos, sus camareros te ofrecen aquí una extraordinaria cerveza inglesa.

Valoraciones de Bazar Smaków

Opiniones de los clientes de Bazar Smaków

/ 5
La más reciente primero En español primero
Da tu opinión
Traducir comentarios
W Bazarze Smaków byłem 5 razy. Dwukrotnie na początku roku oraz trzykrotnie w ubiegłym tygodniu. Do napisania poniższej opinii skłoniły mnie szczególnie ostatnie wizyty. Jako szczęśliwy posiadacz kuponów od jednej z firm Alchemii pół roku temu mogłem sobie wybrać niemal dowolne danie z oferty - zjadłem wówczas dobre (choć nie nazwałbym ich rewelacyjnymi) dania kuchni włoskiej i indyjskiej - obecnie nie ma ich w ofercie. W zeszłym tygodniu natomiast podczas składania zamówienia dowiedziałem się, że kupony można wymienić wyłącznie na danie dnia. Takim daniem dnia było kilka ziemniaczków, jajko sadzone i surówka. Od kolegów dowiedziałem się później, że oni dostali jeszcze zupę, którą mogli wymienić na kotlet. Przy niedostępnych na kupon daniach wypadło to co najmniej blado. Następnego dnia spytałem osobę obsługującą, co mogę dostać na kupon, żeby tym razem nie być poszkodowanym. Usłyszałem dwie propozycje. Po wybraniu jednej z nich usiadłem przy stoliku i po kilku minutach podeszła do mnie obsługująca mnie dziewczyna informując, że to danie jednak nie łapie się na kupon i muszę dopłacić 3,50. Później tego samego dnia narzeczona czekając na moje wyjście z Alchemii spytała, co wchodzi w skład dania dnia. Otrzymała informację, że to danie, za które ja musiałem wcześniej dopłacać. Gdy przyszło do płacenia (w Bazarze Smaków płaci się przy wyjściu z lokalu), okazało się, że ma zapłacić nie jak za danie dnia, lecz jak za danie, które otrzymała (mimo że wyraźnie miała wskazane, że jest to danie dnia) i dodatkowo za ryż (który wchodził w skład samego dania!). Czyli zamiast 12,90 zł miała zapłacić ponad 20 zł. Jeśli chodzi zaś o potrawy, to może nie są złe, ale brakuje w nich przypraw. Np. w tika masala czuć było jedynie curry. Jeśli ktoś chce zjeść smacznie lub tanio lub liczy na co najmniej przeciętną obsługę, to Bazar Smaków nie jest miejscem dla niego. W sumie nie wiem, komu mógłbym polecić ten lokal...
Stołówka, gdzie można wyskoczyć na szybki lunch. Jedzenie w kantynowym stylu, codziennie nowe danie dnia. Ogólnie jedzenie ok, może mogłoby być lepiej doprawione, ale nie jest źle jak na stołówkę. Ceny przystępne. Wyszukanych smaków tu nie znajdziecie, ale miejsce daje radę na szybki obiad w trakcie przerwy w pracy.
Typowa kantyna w biurowcu, całkiem dobra w swojej kategorii.  Próbowałam dań kuchnii indyjskiej, i jak na moje oczekiwania były OK, oraz lazanii ze szpinakiem, standardowa spolszczona wersja tego dania. Można tam zjeść bez ryzyka ale nic szczególnego.
Todas las opiniones
Cómo llegar al restaurante
Dirección
al. Grunwaldzka 411, Oliwa, Gdańsk, Pomerania, Polonia, 80-309
Características
Tarjetas de crédito aceptadas Wifi
Actualizado el: