Subir menú
Comida Rápida
Abierto ahora 10:00 - 18:00
$$$$ Price range per person hasta 9 €
Jaama 4, Keila
Foto de Burksi Punkt
Añade una foto
Foto de Burksi Punkt
+ 17 fotos Foto de Burksi Punkt
+ 16 fotos Foto de Burksi Punkt
Foto de Burksi Punkt
+ 14 fotos Foto de Burksi Punkt
Añade una foto
Da tu opinión

Sus clientes piden una mesa aquí para disfrutar de sus estupendas comidas y además disfrutan de las vistas de Keila-Joa Manor.

Valoraciones de Burksi Punkt

Opiniones de los clientes de Burksi Punkt

/ 2
Da tu opinión
Traducir comentarios
Veiseliha burger ja peekoni burger on väga maitsvad! Näpu vahel süüa on muidugi päris keeruline :)
Kaks ettepanekut:
1) sibulat võiks õhemalt viilutada, muidu kipub seda maitses liiga palju olema (võibolla kasutada mahedamat silbulat, näiteks punast?).
2) Veiseliha pihvi võiks vähem küpsetada, oli teine pisut kuiv
Tellisin Veiseliha burgeri eine (friikatega), kvaliteet ja maitse jäi kahjuks alla kõigi teiste veiseliha burgeritele mida olen saanud mujalt ning ootused olid kõrged. Liha kvaliteet oli ka kehvem kui mujalt ostes saanud, kuid äkki on asi maitseainetes mida vbl ei lisatud, nii et võis olla lihtsalt kehv kokk või protseduurist tingitud - toidu tehnoloogia vale?). Söödav, kuid ostaks ainult kõhu täiteks kui tõesti kõht on tühi, maitseelamust saama ei läheks, sest kaste oli kehva, mida ise poest ostes väldin. Saia valik pole minuarust ka kõige parem, natuke liiga pehme või maitsetu, ei anna midagist juurde burgerile, pigem tegi elamuse kehvemaks. Friikad olid natuke liiga kaua olnud fritüüris, kuid suhteliselt keskmised, inimesele kellele meeldivad ostab vist tõenäoliselt veel, olen ka hullemaid saanud mujalt. Jällegi nuriseks ketsupi kvaliteedi üle friikate kõrval, sest samuti väldin seda ketsupit poest ostes - kasutage paremaid tooraineid! Hinde andmisel kahtlesin 1 ja 2 vahel kas "Poor" või "Fair", sest minuarust jääb Mac-i või Hesburgeri kvaliteedile alla hinna kvaliteedi suhtes, mis ei ole just kõige parem näitaja ("3" on "good", nii et seda kindlasti ei paneks). Teistkorda sama asja ei võtaks kui poleks just hirm näljane ja muid alternatiive poleks.
Cómo llegar al restaurante
Dirección
Jaama 4, Keila, Condado de Harju, Estonia
Horario
LunesLun 10:00-18:00
MartesMar 10:00-18:00
MiércolesMié 10:00-18:00
JuevesJue 10:00-18:00
ViernesVie 10:00-18:00
SábadoSáb 10:00-18:00
DomingoDom 10:00-18:00
Actualizado el: