Este establecimiento puede llamarse ahora CRUDO.
Internacional
CerradoAbre a las 12:00
$$$$ Rango de precios por persona PLN 50
Świętojańska 43, Gdynia
Foto de Fedde
Añade una foto
Foto de Fedde
+ 17 fotos Foto de Fedde
+ 16 fotos Foto de Fedde
Foto de Fedde
+ 14 fotos Foto de Fedde
Añade una foto
Da tu opinión
Cómo llegar al restaurante Świętojańska 43
Gdynia, Pomerania, Polonia

Visita este restaurante y toma algo si tienes hambre tras disfrutar de Gdynia InfoBox. Si te gusta la cocina internacional, ven a Fedde. Este lugar debería recomendarse solo por su atrayente pescado, su bien trabajado codillo golonka y su generoso pulpo. Aquí puedes beber un extraordinario vino o una sensacional cerveza inglesa. Su sorprendente café es el rasgo distintivo de este lugar.

La atmósfera acogedora de este restaurante consigue que sus invitados se sientan relajados y disfruten de un rato estupendo. El agradable personal de Fedde demuestra lo mucho que valora a sus comensales. Descansar y comer aquí es siempre un placer, principalmente por su divino servicio. Los usuarios de Facebook le han dado una valoración de 4,9 estrellas a este lugar, por lo que es muy probable que satisfaga todas tus expectativas en cuanto a servicio y comida.

Opiniones de los clientes sobre platos y características

entrantes chile pato carne de vaca sopa de champiñones pulpo cerdo pechuga de pato beicon marisco

Opiniones de los clientes de Fedde

/ 111
La más reciente primero En español primero
Da tu opinión
Traducir comentarios
Byliśmy w Fedde dwa tygodnie temu na kolacji i ciągle jeszcze jestem pod wrażeniem smaku! Fantastyczna kuchnia, jedna z najsmaczniejszych jaką miałam okazję spróbować, super atmosfera, rewelacyjna obsługa .
Parę ciepłych słów o Fedde bistro, miejsce zachwyca od samego wejscia. Elegancki nowoczesny wystrój z przyciagajacymi uwage lampami. Pieknie podane jedzenie, uczta dla oczu i kubków smakowych. ???? Nie przepadam za sledziami, jednak tutaj zostaly odczarowane. Idealne połączenie delikatnego z wyrazistym smakiem. Romans dorsza z chorizzo był poezją. Krem brulee podane w nowej odslonie z lodami słony karmel (najlepsza wersja tego samku lodów).
Wpadłem na szybki lunch, chciałem coś na szybko i ciepło. Zamówiłem żurek i filet z dorsza, zamiast ziemniaków w kostkę (frytki). Po 38 minutach czekania przyszło danie główne czyli dorsz, na pytanie -gdzie zupa? Pani pokiwała głową, że zapomniała. Teraz do dorsza - przyszedł jako jedna duża kostka leżącca na zimnym sosie (z lodówki) przykryty zimnym musem z pomidora. Filet też był zimny, w daniu jedyną trochę ciepłą rzeczą było pokrojone w drobną kostkę chorizo podsmażone na patelni. Niestety po 2 minutach też było zimne z powodu sosu, który zabrał mu resztkę ciepła. Frytki były ciepłe za to brązowe i śmierdzącę starym tłuszczem. Coż zjadłem, bo nie jadłem śniadania a praca nie pozwoliła mi na przegryzienie czegoś w końcy była już 14.30. Co było w tym wszystkim dziwnego? Byłem jedynym gościem, bo Państwo co siedzieli z dzieckiem zapłacili i poszli, w kuchni krzątało się chyba ze 4 osoby, jedna barmanko-kelnerka i chyba Pani manager siedząca przy stoliku po lewej.Prawie 40 mniut na wyprodukowanie pokrojonej w kostkę i zasmażonej na patelni chorizo to wybitnie za dłuuuugo. Pani barmanko-kelnerka zaproponowała jako zadość uczynienie, za zupę - deser, ale nie miałem już czasu, czekać na deser.
No, cóż. Nie był to mój pierwszy pobyt w FEDDE, byłem już parę razy, zaraz po otwarciu - gdzie śmierdziało wybitnie starym tłuszczem (teraz wyciągi, funkcjonują), biznesowo w parę osób, na gęsinie. Nie była to jakaś rewelacyjna kuchnia, ale można było zjeść i było to w miarę dobre. Normalnie restauracje po otwarciu potrzebują czasu aby się ustabilizować, znaleść drogę, polepszyć potrawy. Tutaj niestety, nic nie jest lepiej tylko gorzej. Szkoda
Todas las opiniones
Cómo llegar al restaurante
Dirección
Świętojańska 43, Gdynia, Pomerania, Polonia
Características
Asientos al aire libre Entrega Para llevar Reserva
Horario
LunesLun 12:00-22:00
MartesMar 12:00-22:00
MiércolesMié 12:00-22:00
JuevesJue 12:00-22:00
ViernesVie 12:00-23:00
SábadoSáb 12:00-23:00
DomingoDom 12:00-22:00
Página web
Actualizado el: