Churrasquería
CerradoAbre a las 11:00
$$$$ Price range per person TRY 65-160
İstanbul İzmit Yanyolu No:137 D:No:137, Izmit
Foto de İntiba Döner
Añade una foto
Foto de İntiba Döner
+ 2 fotos Foto de İntiba Döner
+ 1 foto Foto de İntiba Döner
Foto de İntiba Döner
Añade una foto
Da tu opinión
Cómo llegar al restaurante İstanbul İzmit Yanyolu No:137 D:No:137
Izmit, Provincia de Kocaeli, Turquía

Sus cocineros preparan aquí un singular doner y unas tiernas ensaladas. Este restaurante ha sido galardonado con un 4,1 de acuerdo con el baremo de valoraciones de Google.

Opiniones de los clientes de İntiba Döner

/ 155
La más reciente primero En español primero
Da tu opinión
Traducir comentarios
Herkese hitab eden lezzetinden ödün vermeyen ilk günkü gibi. Her daim aradığınız damak tadı için İntiba dönerse şaşmaz.Fiyatlarda makul ne ucuz nede pahalı ortası.Günden günede şube sayısını arttırıyor.Teşekkürler İzmit intiba Döner.
Merhaba 23 mayıs 2018 tarihinde 4 kişilik ailemle izmit intibaya gitme gafletinde bulunduk.Bugüne kadar defalarca izmit intiba dönere gitmeme rağmen bu mübarek ramazan gününde tam anlamı bir hayal kırıklığı oldu bizim için.bugüne kadar gerek lezzet gerekse hizmet anlayışı olarak piyasada ki diğer restoranlardan daha iyi olduğunu sanıyor ve burayı tercih ediyordum.ancak bugün fikrim tamamiyle değişti.öncelikle iftar menüsünde yer alan ancak masamızda olmayan iftariyelikler söylememe rağmen masamıza gelmedi.Gelen yemek bugüne kadar yediğim en kötü dönerlerden biriydi.lezzetsiz tatsız tuzsuz intibaya yakışmayan bir sey yedik.yemek sırasında istediğimiz kolalar muhtemelen 1 gün önceden açılmıştı.içecekler de 1 gr asit yoktu.şef garsonları ramazan yoğunlugundanmıdır bilmem ( ki bu asla haklı bir gerekçe değildir ) oldukça kabaydı.beyefendi yemek tabağını masaya koyacak ken gergin bir tavır ile bizim tabakları çekmemizi istedi.(olur şey değil).mönüde yer alan yaprak sarma tam bir fiyaskoydu.oldukça kötü bir tadı vardı.bugüne kadar hep patates kızartmalarını ev tipi kızartmaya benzetip çoğu zaman 2 tabağı söylerdik.bugün yediğim soğuk ve lastik tadında ki patatesler asla öncekilerle kıyaslanamazdı.menüde karpuz olduğu halde önümüze sanırım karpuzun dış kabuğa yakın beyaz kısımlarını kesip getirmişlerdi.en nihayetinde yemek rezaletinden sonra kaba garsonumuz hangi tatlıyı tercih ettiğimizi sordu ve neden sordu anlamadım ama sadece Kemalpaşa kaldı dedi (madem tek seçeneğin var neden soruyorsun ?).yanımızdaki ve önümüzdeki masalar baklava yiyor deyince hanfendi gruplar onları tercih etti.sizede kalan bu deyince bende kayış koptu.BU OLUMSUZLUKLARIN HEPSİ DE TESADÜF OLAMAZ.madem azımsanmayacak bir ücret 60 tl ye iftar menüsü yazıyorsun madem o kadar kişiyi restorana alıyorsun o zaman tercihlerimizi hesaba katıp ona göre tatlısını yada diğer yemekleri ona göre arttırmalıydın!..bu saatten sonra asla gidip yemek yemiyeceğim.bugün yaşadığımız bu fiyasko intiba dönere hiç yakışmadı.yaşadığımı bu olumsuz durumu her yerde paylaşacağımdan emin olun..umarım ilgililer bu şikayetimi ciddiye alırlar!
İntiba Dönerin muhasebe görevinde çalışıyorum, kaliteli bir yemek ve keyifle aile yemeği yiyebileceğiniz bir intiba bırakıyor. Güler yüzümüzün temizlikten geldiğini unutmayız hepinizi görmek üzere. İntiba Döner..
Todas las opiniones
Cómo llegar al restaurante
Dirección
İstanbul İzmit Yanyolu No:137 D:No:137, Izmit, Provincia de Kocaeli, Turquía
Características
Entrega Tarjetas de crédito aceptadas Para llevar
Horario
LunesLun 11:00-23:00
MartesMar 11:00-23:00
MiércolesMié 11:00-23:00
JuevesJue 11:00-23:00
ViernesVie 11:00-23:00
SábadoSáb 11:00-23:00
DomingoDom 11:00-23:00
Actualizado el: