Polaca, Opciones vegetarianas
CerradoAbre a las 07:00
$$$$ Rango de precios por persona más de PLN 190
Jugowicka 10C, Cracovia
Foto de Restauracja Magnifica
Añade una foto
Foto de Restauracja Magnifica
+ 17 fotos Foto de Restauracja Magnifica
+ 16 fotos Foto de Restauracja Magnifica
Foto de Restauracja Magnifica
+ 14 fotos Foto de Restauracja Magnifica
Añade una foto
Da tu opinión
Cómo llegar al restaurante Jugowicka 10C
Cracovia, Voivodato de Pequeña Polonia, Polonia

Ven a este establecimiento y descubre su cocina polaca. Muchos visitan este restaurante para probar sus tiernas verduras asadas, su perfectamente elaborado filete de pollo y sus singulares verduras al vapor. Según las opiniones de los usuarios, los camareros te sirven aquí una generosa ensalada de frutas, un sabroso helado de frutas y un atrayente gofre de chocolate. Este lugar es famoso por su irresistible cerveza inglesa y su delicioso vino. Algunos de sus invitados recomiendan probar el espectacular frappé de chocolate de Restauracja Magnifica.

Comprueba por ti mismo lo preparado que es su personal. Su divino servicio es siempre un placer. Su distendida atmósfera es el añadido adecuado a los apetitosos platos y a la gran ubicación de este lugar. Los usuarios de Google que visitaron este lugar afirman que la valoración más adecuada es 4,5.

Opiniones de los clientes de Restauracja Magnifica

/ 173
La más reciente primero En español primero
Da tu opinión
Traducir comentarios
Konrad Stanaszek
Super
R
Response from the owner
hace 3 meses
Dziękujemy! :)
hubert majerczak
tatar podano wymieszany, co w mojej opinii nie powinno mieć miejsca
Joanna Badura
Organizowaliśmy chrzciny. Z plusow: piękne otoczenie, mnóstwo zieleni, leżaki, plac zabaw i dodatkowo dmuchana zjeżdżalnia i trampolina w dniu przyjęcia, rewelacyjny tort marakuja -biala czekolada z cukierni. Minusy: dania co najwyżej przeciętne w przeciwieństwie do ceny. Spodziewałam się dużo więcej, zwłaszcza że parę tygodni wcześniej jako goście indywidualni byliśmy bardzo zadowoleni. W zapiekance ze szpinakiem z dania głównego niektórzy goście nie znaleźli grama szpinaku. Tarta cytrynowa - ilość kremu śladowa, ciasto twarde - nie dało się jeść łyżeczka, trzeba było brać do ręki, a wtedy owoce spadały. Kurczak z menu dziecięcego odmrażany i gumowaty. Bezglutenowe menu nieprzygotowane- np. zaproponowano w ramach zamiennika zupy czysty rosół, a o zamiennik zimnej płyty trzeba było się upominać. Co do przypraw na stołach- brak soli, pieprz zaschnięty. Obsługa owszem starała się, ale podawanie łyżki do ręki, czy stawianie talerza z zupa osobie, która właśnie wychodzi nie zrobiło dobrego wrażenia. Do tego jeden domowy wiatrak (na prośbę przyniesiony drugi)przy temperaturze 32 stopnie oczywiście nie dawał rady, więc w namiocie było gorąco jak w saunie... Podsumowując, tragedii nie było, ale jednak za dość wysoką cenę i jak na obiekt szczycący się czterema gwiazdkami oczekiwałam znacznie więcej. Widocznie 6 imprez, które odbywały się w tym samym czasie to za dużo, żeby zadbać o wszystkich. Pani menadżer po powrocie z urlopu została poinformowana o uwagach, obiecała kontaktować się w tej sprawie, od dwóch tygodni czekamy.Edit: Pani menadżer skontaktowała się z nami zgodnie z obietnicą. Uwagi zostały przyjęte, jak się okazało część problemów była niefortunnym zbiegiem okoliczności. Miłym gestem rekompensaty był voucher na kolację w restauracji do wykorzystania w dogodnym terminie.
Todas las opiniones
Cómo llegar al restaurante
Dirección
Jugowicka 10C, Cracovia, Voivodato de Pequeña Polonia, Polonia
Características
Tarjetas de crédito aceptadas Asientos al aire libre Reserva No hay entrega Wifi Estacionamiento TV Accesible para sillas de ruedas
Horario
LunesLun 07:00-23:00
MartesMar 07:00-23:00
MiércolesMié 07:00-23:00
JuevesJue 07:00-23:00
ViernesVie 07:00-23:00
SábadoSáb 07:00-23:00
DomingoDom 07:00-23:00
Actualizado el: