Vegetariana, Turca
Abierto ahora 10:00 - 22:00
$$$$ Rango de precios por persona TRY 75 - 190
Moda, Şair Latifi Sk. NO:2/A, Estambul
Foto de PASAJ Cook&Book
Añade una foto
Foto de PASAJ Cook&Book
+ 17 fotos Foto de PASAJ Cook&Book
+ 16 fotos Foto de PASAJ Cook&Book
Foto de PASAJ Cook&Book
+ 14 fotos Foto de PASAJ Cook&Book
Añade una foto
Da tu opinión
Kadıköy
Cómo llegar al restaurante Moda, Şair Latifi Sk. NO:2/A
Estambul, Provincia de Estambul, Turquía

Una vez que hayas visto Mother Mary Catholic Church, ven a este café. Saborea las cocinas turca y vegetariana, que combinan muchos elementos de varias tradiciones culinarias. Muchos visitan PASAJ Cook&Book para saborear su tierna sopa y sus famosas ensaladas. Ven a por un generoso halo halo si tienes hambre. Su insuperable café recibe comentarios positivos.

Muchos visitantes destacan que el personal es genial en este lugar. Sin duda disfrutarás de su atrayente atmósfera. Los usuarios de Google le han asignado una nota de 4,3 a este lugar.

Opiniones de los clientes de PASAJ Cook&Book

/ 199
La más reciente primero En español primero
Da tu opinión
Traducir comentarios
Sebze ve kedi severlere duyurulur ! Aradığınız herşey burada! :) İçeri girer girmez beni bir gülen yüzün karşılaması kadar mutlu edecek diğer bir şey, bir kedinin karşılamasıdır ama o kadar şanslıydık ki bizi 2 kedi karşıladı :)Kısıtlı zamanımız vardı ve cidden faydalı bir şeyler yemek istiyorduk. Pasaj Cook Book'un konsepti buna çok uygun, açık büfe şeklinde ki masadan, tabağınıza gönlünüzce, çeşit çeşit yemek doldurabilirsiniz. Günün çorbasını sormayı da unutmayın. Bir brokoli çorbası ve bir tabak sebze için 20 TL gibi cüzzi de bir rakam ödeyeceksiniz. Vejetaryenler, sizin için de bulunmaz nimet olduğunu söylemeye gerek yok sanıyorum.Hem iç alanda masalar hem de adını aldığı pasajın içerisinde. Tatlı ve kahve için de uğrayabilirsiniz. Kedileri Mercimek'i sevmeyi unutmayın.
şimdi diyelim kadıköydesiniz. yani herzaman ordasınız da sıkılmışsınız böyle ya kebap yemekten ya da fastfood grubu ve saz arkadaşı karbonhidrat ağırlıklı şeyler yemekten (sesinizi duyar gibiyim, ne sıkılması diyorsunuz ama bekleyin). kadıköyde sağlıklı ve ucuz şeyler yiyeceğiniz yerler bulmak sıkıntı. şöyle ki hepimizin bildiği bir osmanlı mutfağı var kı 2 tabak bişiler yiyip 30 tl altına kalkıyorsanız şanslısınız. onun dışındaki seçenekleri ise zaten ancak bir yelper bilir. işte PASAJ Cook&Book da yelperların bildiği o güzide sağlık dostu restoranlardan biri. buraya gelmeden önce burda yapılan bolca checkin görmeme rağmen ziyaretim malesef bir etkinliğe kadar ertelendi ama etkinlik sonrası şükür ki yine ve yeniden deneme şansına erişip o gün tadamadığımız çok çok güzel başka seçenekleri damağıma yerleştirdim. efendim ben en iyi fellah köftesini burda yedim mesela. sonra körili beyaz lahana diye bişey yedim ki bi tabak daha almaya utandım, o kadar güzel! börülcesi mi dersiniz, humusu mu dersiniz artık o gün ne çıkarmışlarsa şansınıza ama fazlaca lezzetli her bir yemek "EN UYGUN" fiyatla sizlere sunuluyor. annelerimizin günlerinden alışık olduğumuz kısırı mercimek köftesi de yine akla zarar lezzetiyle seçime tabi. ha ben burda yemiyim eve götüreyim seçeneği de sunuyorlar da sevimli olmuyorlar mı :)) tabak seçenekleri ikiye ayrılıyor: küçük tabak:10, büyük tabak 15. ben 10 tl ile doydum valla. buranın bir başka ve artılara artı yıldızlara yıldız katan özelliği bir KİTAP CAFE olması. Gidin okuyun, alın.. bu size kalmış. ama içerde çok güzel kitaplar, raflarda sizleri beklemekte. dekorasyon şahane, mekan sakin, servisi siz kendiniz yapıyorsunuz-hangisinden ne kadar istiyorsanız :) yani hızlı servis ;) tertemiz ve merkezi.. değerlendirmekte yarar var :)
Evet sayın Yelpçiler. Şu anda yazacağım mekan gerçekten sizi şaşırtacak çünkü bizi (eşim ve beni) şaşırttı. Hatta, en yakın zamanda -bu yazı sonrası- oraya uçarak gideceğinize ve mekanın sahibi Beyhan hanımla tanışmak isteyeceğinizi düşünüyorum. Bu arada gitttiğinizde benden selam söylemeyi de unutmayın. :) Çünkü biz tekrar gideceğiz bi daha gideceğiz yeniden gideceğiz :) Şimdi gelelim mekana neden bu kadar hoşumuza gitti anlatayım: Kadıköy'de -Moda'da- artık bir ''vejeteryan'' restaurant var! Sağlıklı yemek için süper bir seçenek! Biz Moda'ya giderken -gerçekten- şans eseri gördük. İçeri kafamızı uzattık. A aaaa o da ne? Burası bir kitap-restaurantmış? İlk şok sonrası mekanın dekorasyonu bizi etkiledi. Girişteki güzel kocaman bir ahşap masa üzerinde yemekler sıralanmış bize bakıyordu.  Üstelik yemeklerin hiçbirinde ET yoktu. Haydaaa dedik zaten eşim et yemiyor burası tam bize göre..   Ben hemen meraklı kişiliğimle arka arkaya sorularımı Beyhan hanıma (mekanın sahibi) sormaya başladım. Ne zaman açtınız? Kaça kadar hizmet veriyorsunuz? Kim yemekleri yapıyor? Kitap ve yemek ilgi çekiyor mu? Burayı açma fikri nereden çıktı? Bu soruların cevaplarını öğrendim ama cevaplar bende saklı. Eğer merak ediyorsanız gidip mutlaka Pasaj Cook&Book'u ziyaret ediniz. Ayrıca benden de selam söylemeyi unutmayın! Hoşuma giden yönleri: a) Pasaj içinde kendine ait bir alanı olması (gruplara hizmet edebilmesi) b) Vejeteryan olması (fiyatları uygun) c) Sahibinin çok içten olması d) kitap satışı e) mutfak etkinlikleri yapmaları (bazı özel günler için davetlilerin kendi yemeklerini yapmaları ve kendi gruplarına sunmaları) Negatif yönleri: a) Kapısının önünden geçseniz bile anlayamıyorsunuz. :( b) Araba ile gelirseniz otopark yok Biz bir daha gider miyiz? Kesin gideriz... Hatta hep birlikte gidelim...
Todas las opiniones
Cómo llegar al restaurante
Dirección
Kadıköy
Moda, Şair Latifi Sk. NO:2/A, Estambul, Provincia de Estambul, Turquía
Características
Asientos al aire libre Tarjetas de crédito aceptadas Wifi Reserva Accesible para sillas de ruedas Entrega Para llevar
Horario
LunesLun 10:00-22:00
MartesMar 10:00-22:00
MiércolesMié 10:00-22:00
JuevesJue 10:00-22:00
ViernesVie 10:00-22:00
SábadoSáb 10:00-22:00
DomingoDom 10:00-22:00

Guías gastronómicas para viajeros

Actualizado el: