Restauracja Przepis Na

/ Restaurante
N.º 223 de 3243 sitios para comer en Gdańsk
CerradoAbre a las 10:00
Americana, Europea, Internacional, Polaca, Española, Tailandesa
$$$$ Precio medio: PLN 12-47
Añade una foto
Da tu opinión
Foto de Restauracja Przepis Na
Añade una foto
Foto de Restauracja Przepis Na
+ 97 fotos Foto de Restauracja Przepis Na
+ 96 fotos Foto de Restauracja Przepis Na
Foto de Restauracja Przepis Na
+ 94 fotos Foto de Restauracja Przepis Na
Jaśkowa Dolina 132/5
Gdańsk, Pomerania, Polonia
Cómo llegar al restaurante

Se recomienda pedir la cocina internacional de este restaurante. Restauracja Przepis Na te agradará con su sabroso filete desmenuzado, su sorprendente filete y su tierna sopa de centeno agrio. No vas a poder olvidar el extraordinario vino que se puede degustar aquí.

Su atmósfera es atrayente, y un gran número de clientes aprecian el estilo de este lugar. La valoración de TripAdvisor para este lugar es de 4,5.

Opiniones de los clientes sobre platos y características

Opiniones de los clientes

/ 185
La más reciente primero En español primero
Da tu opinión
Traducir comentarios
Byłem w tej restauracji wielokrotnie. Wiele razy na śniadaniu, które jest dobre i świeże. Wygląd restauracji również na plus. Niestety przy kilku próbach zjedzeniu obiadu zbyt wiele razy coś się nie udawało. Raz był to źle przygotowany stek (za który otrzymałem rekompensatę), innym razem przesolony pad thai. Obsługa jest w porządku i kuchnia polska również jest smaczna, natomiast wiele pozycji wymaga poprawek i zdecydowanie zbyt często zdarzają się tu wpadki.Nie mniej jednak polecam na śniadanie oraz spróbowanie innych dań, może nie miałem szczęścia :)
Miejsce o ogromnym potencjale, jednak jest kilka spraw do poprawywg mnie plusy to:sympatyczna obsługa, znakomita większość potraw jest bardzo smacznych(znakomite mule), bardzo fajny wybór win i piwco wg mnie można by podciągnąć:bardzo długi czas oczekiwania na potrawy mogłoby zrekompensować jakieś proste czekadełko, mocnego dopracowania wymagają dresingi do sałatek, proponuję zmienić dostawcę bagietek3mam kciuki i życzę powodzenia :-)25.08życie dopisało ciąg dalszy.wczoraj spotkało nas w tej restauracji niemiłe zdarzenie i chyba to co po prostu możemy zrobić to zagłosować nogami i portfelem wybierając inne lokale w Trójmieście.i tylko to co w tym wszystkim zaskakuje najbardziej to fakt, że sympatycznej kelnerce zależało znacznie bardziej na załagodzeniu sytuacji niż obecnej na miejscu managerce (bo nie właścicielce chyba?), której słowa niestety słyszeliśmy.
Great Place to be and dine. Looong wine list for every taste. Nice cuisine mix with fresh modern touch.
Todas las opiniones
Dirección
Jaśkowa Dolina 132/5, Gdańsk, Pomerania, Polonia
Características
Entrega Asientos al aire libre Para llevar Reserva
Horario
LunesLun 10:00-22:00
MartesMar 10:00-22:00
MiércolesMié 10:00-22:00
JuevesJue 10:00-22:00
ViernesVie 10:00-00:00
SábadoSáb 10:00-22:00
DomingoDom 10:00-22:00
Actualizado el: