Sin información sobre horas de apertura
$$$$ Price range per person CZK 330
K Horkám 2248/1, Praga
Foto de Squash Bowling Chodov
Añade una foto
Foto de Squash Bowling Chodov
+ 9 fotos Foto de Squash Bowling Chodov
+ 8 fotos Foto de Squash Bowling Chodov
Foto de Squash Bowling Chodov
+ 6 fotos Foto de Squash Bowling Chodov
Añade una foto
Da tu opinión

Si nunca has probado la cocina checa, deberías reservar mesa en este bar. Pero gran parte de los usuarios de Zomato no le han dado a Squash Bowling Chodov una nota muy alta.

Opiniones de los clientes sobre platos y características

Valoraciones de Squash Bowling Chodov

Opiniones de los clientes de Squash Bowling Chodov

/ 5
La más reciente primero En español primero
Da tu opinión
Traducir comentarios
Předem informuji že nehodnotím fitness ani squash.To, že se změnil majitel žádnou roli nehraje. Během posledního roku žádné velké změny.Restaurace za 2 - Především nedoporučuji tento podnik čistě na večeři či oběd. Na oko vše vypadalo hezky - kromě nakládaného hermelínu.... Caesar salát neměl caesar dresing - dresing s hořčičnými semínky, maso přesolené, salátové listy na koncích začínaly ztrácet bělost... Buffalo wings - pravé buffalo to nejsou a jestli to bylo opravdu 450g, těžko říct. Nakládaný hermelín byl "rozplajznutý" na prkénku, olej byl všude včetně stolu, když prkénko obsluha odnesla. Jediné co to vše drželo bylo pivo Plzeň. Víno nedoporučuji - pálila po něm žáha.Bowling za 2 - Uděláte si rezervaci na dráhu například 1. Přijdete v rezervovaný čas a protože někdo na dráze 1 stále hraje, dají Vám dráhu třeba 4. Při otázce, proč je tedy možnost výběru dráhy, když pak přijdeme a dostaneme podle toho, co je volné, nám bylo odpovězeno, že personál má právo Vám dát jakoukoliv dráhu bez ohledu co je v rezervaci. Bylo nám doporučeno, že pokud jinou dráhu než tu, co jsme si vybrali na internetové rezervaci nechceme, abychom napsali do připomínek rezervace "NE JINOU DRÁHU NEŽ TU VYBRANOU".... Rezervace ztrácí logiku, ale dobře.... Několikrát se kuželky zasekly, pán to chodil opravovat, obsluha málo kdy k bowlingu přišla. Chodili jsme si k baru pro drinky sami. Předem lidem bez dětí doporučuji, aby si zkontrolovali, zda v daný den není nějaká dětská akce. Tento podnik má děti v lásce a pak si v klidu opravdu nezahrajete.Nevím, možná pokud máte v okolí jiný bowling, zajděte tam a nebo vyzkoušejte tento, ať je tu více recenzí a třeba my jen chytli špatný den :-)
Nový majitelé vytvořili nový jídelní lístek, nechali polední menu za lidovou cenu, přidali domácí limonády a další detaily a hned je tu veseleji než bývalo. V opojení najíst se jednou zdravě, jsem si objednal Ceasar salát s grilovaným kuřecím masem s přesvědčením, že i když nejsou italská restaurace na salátu s masem nelze moc zkazit. Nestačil jsem se divit, když mi donesli perfektně dochucený, stylově naaranžovaný a chuťově dokonalý Ceasar salát jak v Itálii. Masíčko krásně propečené. Vrátil jsem se zde párkrát na polední menu a nebyl jsem nikdy zklamán. Obsluha vstřícná a umí poradit v nerozhodnosti výběru.
Jediné co se dá vytknout je to, že pokud chytnete dobu akce či turnaje v bowlingu je zde dosti hlučno a z restaurace se stává sportovní akce.
Kuřecí steak s broskví vypovídá za vše, tyhle doby už jsou dávno pryč. Jídelní lístek by měl psát někdo, kdo ovládá gramatiku! Aspoň mají zahrádku, v létě na posezení fajn.
Todas las opiniones
Cómo llegar al restaurante
Dirección
K Horkám 2248/1, Praga, Chequia
Características
Tarjetas de crédito aceptadas Wifi Para llevar

Categorías populares que incluyen Squash Bowling Chodov

Ver todas

Guías gastronómicas para viajeros

Actualizado el: