Abierto ahora 11:00 - 21:00
$$$$ Price range per person CZK 250 - 620
Masarykova 20, Zlin
Foto de U Pana domácího
Añade una foto
Foto de U Pana domácího
+ 17 fotos Foto de U Pana domácího
+ 16 fotos Foto de U Pana domácího
Foto de U Pana domácího
+ 14 fotos Foto de U Pana domácího
Añade una foto
Da tu opinión
Cómo llegar al restaurante Masarykova 20
Zlin, Región de Zlín, Chequia

Una vez que hayas visto Kostel svateho Mikulase v Malenovicich, es el momento de descansar en este restaurante. Un 4,5 es lo que U Pana domácího ha recibido según el sistema de valoraciones de Google.

Opiniones de los clientes sobre platos y características

Opiniones de los clientes de U Pana domácího

/ 127
La más reciente primero En español primero
Da tu opinión
Traducir comentarios
Mimořádně chutné jídlo, útulné prostředí a velmi milá obsluha. Ale to hlavní je jídlo, které bylo opravdu skvělé až bych řekl, že to byl gurmánský zážitek a to jsem si dal jen klasiku žebírka. Vynikající omáčka, křenem ochucené zelíčko a k tomu čerstvý domácí chléb. Příště tady musím ochutnat i další jídla. U Pana domácího je je určitě jedna z nejlepších restaurací ve Zlíně, kde je znát, že se vaří s láskou a kuchaře práce baví.
Podnik má velmi působivé provedení vlastních webových stránek, díky kterým jsme sem zavítali na polední menu při obchodní návštěvě Zlína. Je zde, i v bezprostředním okolí, málo parkovacích míst; i když byla restaurace poloprázdná, s parkováním byl problém. Interiér je velmi vkusně a pohodlně zařízen, možná by neškodilo jídelnu více prosvětlit. Servírka byla příjemná, rychlá, psa pod stolem akceptovala. Kolega si dal Kuřecí vývar a Pikantule s kuřecím masem, nivou, balkánem, a s anglickou, chutnalo mu, neměl výhrady. Já jsem si objednal Bramboračku a Maxi vepřový řízek na sádle (200 g), petrželkové brambory. Bramboračka byla velice dobře ochucená, s velkými kusy hříbků, které se podepsaly na výtečné chuti. Nejsem velký jedlík, proto jsem měl obavu, zda maxi řízek včetně polévky sním. Obavy byly plané; řízek jsem nereklamoval ani nevážil, takže mohu ohledně přívlastku Maxi říci jen – budiš. Co se však kuchaři nepovedlo, to bylo usmažení – okraje strouhanky byly připáleny. Opět jsem to nereklamoval, koneckonců kuchař i servírka viděli co jde na plac a hlavně to byla chyba jen estetická, maso bylo šťavnaté a chutné. Toalety byly čisté, snad by neškodilo přidat možnost uzamknutí dveří kabiny na pánském WC. To jsou však jen drobné výhrady; faktem je, že se zde dá chutně najíst a i přes vyšší ceny mohu restauraci U pana domácího doporučit.
U Pana domácího se vždy můžeme spolehnout na vynikající jídlo a hlavně na skvělou obsluhu! Těšíme se na další návštěvu.
Todas las opiniones
Cómo llegar al restaurante
Dirección
Masarykova 20, Zlin, Región de Zlín, Chequia
Características
Asientos al aire libre Reserva No hay entrega
Horario
LunesLun 11:00-21:00
MartesMar 11:00-21:00
MiércolesMié 11:00-21:00
JuevesJue 11:00-21:00
ViernesVie 11:00-23:00
SábadoSáb 11:00-23:00
DomingoDom Cerrado

Categorías populares que incluyen U Pana domácího

Ver todas
Actualizado el: