Barbados

/ Restaurantes, Clubs, Cafés
N.º 516 de 1641 sitios para comer en Gdynia
Sin información sobre horas de apertura
Internacional
$$$$ Precio medio: PLN 38
Añade una foto
Da tu opinión
Foto de Barbados
Añade una foto
Foto de Barbados
+ 1 foto Foto de Barbados
Foto de Barbados
10 Lutego 16, 81-364
Gdynia, Pomerania, Polonia
Cómo llegar al restaurante

Gdynia InfoBox es un añadido grandioso a la impresión que te va a dejar este restaurante. Prueba aquí recetas de la cocina internacional.

Opiniones de los clientes

/ 2
Da tu opinión
Traducir comentarios
jak dzieci we mgle. Ni to browar ni to restauracja. Piwa niby krafrowe, a smak jak ze fresh market albo żabki. Menu niby ciekawe, ale to co ląduje na stole zdaje się wyrażać  męki kucharza, który przejął menu po kimś, Suche, bez smaku. Barszcz jak z torebki, pierogi odgrzane w mikrofali, pesto  ze zmielonych łodyg bez smaku sera, bazylli czy kopru.
Lokal z dobrą lokalizacją. Lokal dość duży, wystrój jak dla mnie przygnębiający (w czasie słonecznego dnia na sali ciemno), stylizacja moim zdaniem nietrafiona, zamiast swoistego "charakteru" wrażenie , że jest obskurnie i ponuro... W lokalu tylko 3 klientów, a oczekiwanie na przyjęcie zamówienia i na wydanie potraw jak dla nas stanowczo za długie. Tańszych dań "dnia" kelner raczej nie polecał, a więc zamówiliśmy reklamowany jako "największy w Gdyni" kotlet schabowy z kością oraz świeżo ugotowany gulasz z gęsiny. Gulasz okazał się bardzo dobry, delikatny, ale podany w tragicznie małej ilości. Natomiast kotlet z pewnością był "najgrubszy" w Gdyni, słabo rozbity, twardy, z dużą ilością panierki, spalony na brzegach. Nie jestem wielbicielem takich kotletów. Ogólnie jedno danie bardzo smaczne - ale porcja za mała dla dorosłej osoby, drugie niestety nie zasługiwało na miano dobrego. Trudno więc ocenić kuchnię przy takim zestawie. Ceny dość wysokie, choć z pewnością "dania dnia" można było zamówić za niewygórowaną cenę. Nie wiem czy jeszcze tam wrócimy.
Dirección
10 Lutego 16, Gdynia, Pomerania, Polonia, 81-364
Características
Tarjetas de crédito aceptadas Asientos al aire libre
Actualizado el: